Horus-Energia Sp. z o.o.

HORUS-ENERGIA Sp. z o.o. jest spółką inżyniersko-produkcyjną, liderem rynku urządzeń do zasilania w energię elektryczną oraz cieplną w Polsce. Spółka oferuje kompleksowe usługi związane z zespołami prądotwórczymi, zaczynając od fazy doboru, poprzez wykonanie niezbędnych projektów, dostawę, kompleksowy specjalistyczny montaż oraz uruchomienie, na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc. Spółka eksportuje swoje produkty do kilkunastu krajów świata. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na wskazane niżej stanowisko:

Serwisant – Automatyk nr ref. DS.0001

Miejsce pracy: Sulejówek
Region: Cała Polska

Rodzaj pracy: Praca stała o charakterze mobilnym.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie rutynowych czynności serwisowych (przeglądy, obsługa i naprawy) agregatów prądotwórczych;
  • parametryzowanie agregatów zasilanych różnymi rodzajami paliw (diesel, gaz, biogaz);
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej;
  • kontakty z klientami w sprawach technicznych;
  • prowadzenie szkoleń z użytkownikami z zasad eksploatacji agregatów i zespołów kogeneracyjnych;
  • monitorowanie poprawności eksploatacji urządzeń;
  • udział w uruchamianiu nowych agregatów, w tym gazowych, kogeneracyjnych;
  • analiza przyczyn występowania awarii i usterek oraz ich usuwanie;
  • sugerowanie nowych, lepszych rozwiązań technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe – Inżynier/Technik (Elektro- Automatyk lub Elektronik);
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi;
  • umiejętność samodzielnego usuwania usterek i awarii związanych z układami sterowania i elektrycznymi agregatów prądotwórczych;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację;
  • uprawnienia SEP do 1kVE;
  • gotowość do pracy w charakterze mobilnym typowym dla jednostek serwisowych;
  • umiejętność korzystania z MS Office oraz Microsoft Outlook;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do podróży międzynarodowych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość sektora energetycznego;
  • posiadanie Świadectwa Kwalifikacyjnego, uprawniające do eksploatacji sieci i urządzeń gazowych;
  • praktyczna umiejętność wykonywania czynności kontrolno-regulacyjnych i obsługowych w silnikach spalinowych i ich układach sterowania.

Oferujemy:

  • pracę w polskiej, stabilnej firmie o ponad 30-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zbudowane z kilku elementów składowych;
  • umowę o pracę wraz z pakietem opieki medycznej;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole stanowiącym mieszankę doświadczenia i młodości.

Aplikacje (CV + List Motywacyjny) prosimy przesyłać korzystając z formularza poniżej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Formularz rekrutacyjny

    Imię i nazwisko (wymagane)

    E-mail (wymagane)

    Numer telefonu (wymagane)

    Dodaj CV w formacie: .pdf, .doc, .docx (wymagane)

    Dodaj List motywacyjny w formacie: .pdf, .doc, .docx

    Wypełniając niniejszy formularz rekrutacyjny, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Horus-Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Sulejówku, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez Horus-Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Sulejówku zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.

    Powyższa zgoda obejmuje również całość załączonej przeze mnie dokumentacji związanej z rekrutacją, takich jak CV, referencje, inne załączniki, które przechowywane będą w bazie rekrutacyjnej Horus-Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Sulejówku na potrzeby bieżącej, jak i przyszłych rekrutacji. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez kandydata jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie bez podania przyczyny.

    Niniejszym oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania i aktualizowania.

    Prosimy o zaznaczenie klauzuli dotyczącej Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych

    Podania bez tej klauzuli nie będą rozpatrywane!