sunrise Brak komentarzy

Zostaliśmy dealerem agregatów prądotwórczych marki Mitsubishi

Nasze ogromne doświadczenie w realizacji dostaw nowoczesnego i zaawansowanego sprzętu znów zostało docenione. Dowodem nieustannego rozwoju oraz dbania o najwyższą jakość świadczonych usług jest podjęcie współpracy z uznaną na całym świecie marką Mitsubishi. Firma Horus-Energia właśnie stała się oficjalnym dealerem nowoczesnych agregatów prądotwórczych i jest odpowiedzialna za sprzedaż oraz serwis tych urządzeń w Polsce. Jest to krok milowy na drodze do realizacji niezawodnego systemu zasilania awaryjnego dedykowanego największym krajowym operatorom centrów danych.

dealer mitsubishi

Dzięki renomowanemu partnerowi Mitsubishi zyskamy także dostęp do maszyn o dużej mocy, które znajdują zastosowanie w obiektach o najwyższych wymaganiach względem jakości używanego sprzętu i jego montażu np. w spalarniach. Na zlecenie koreańskiej firmy wybudujemy, zainstalujemy oraz uruchomimy generator rezerwowy w specjalistycznym kontenerze. Agregat wyposażony w przemysłowy silnik Mitsubishi będzie dysponował mocą maksymalną 2500 kVA oraz zostanie w pełni przystosowany do pracy synchronicznej z siecią energetyki zawodowej.

Horus-Energia jako dealer agregatów prądotwórczych marki Mitsubishi

Zapewniamy naszym klientom kompleksowe wsparcie w zakresie wyboru odpowiedniego modelu agregatu prądotwórczego Mitsubishi. Zajmujemy się także przygotowaniem niezbędnych pozwoleń, gwarantujemy profesjonalną dostawę urządzeń oraz realizujemy fachowy montaż wraz z uruchomieniem sprzętu. Prowadzimy również specjalistyczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Czyni to firmę Horus-Energia jednym z czołowych liderów polskiego rynku elektroenergetycznego.

Nowe partnerstwo z marką Mitsubishi pozwoli nam aktywnie wspierać rozwój polskiego sektora agregatów prądotwórczych. Są to urządzenia spełniające restrykcyjne wymagania jakościowe. Pełnią funkcję niezawodnego zasilania rezerwowego pracującego w trybie ciągłym, elektrowni szczytowej, równoległym z siecią elektroenergetyczną lub wyspowym.