Trzydziestoletnia obecność na rynku zespołów prądotwórczych oraz nieustanny rozwój i wdrażanie nowych technologii zaowocowały wieloma dowodami uznania, zarówno ze strony naszych klientów jak i wielu sądów konkursowych decydujących o przyznawaniu nagród w trakcie trwania imprez wystawienniczo-targowych.

W latach 2008-2012, trzykrotnie nasze produkty zostały uhonorowane Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich przyznawanym w trakcie trwania targów POLEKO. W 2008 roku medalem został wyróżniony biogazowy agregat kogeneracyjny HE-KEC-480/510-PG480-B, gdzie jury konkursowe podkreśliło, fakt zastosowania polskiej technologii w prezentowanym urządzeniu. W 2009 roku złoty medal zdobył dla nas zespół kogeneracyjny oparty na silniku wysokoprężnym przystosowany do zasilania paliwem odnawialnym, jakim jest olej roślinny.

W 2012 roku zaprezentowaliśmy na targach kontenerowy, biogazowy zespół kogeneracyjny typu HE-EC-99/129-MG99-B o mocy elektrycznej 99 kW, który również zdobył uznanie jury i został wyróżniony złotym medalem. To rozwiązanie dedykowanie dla niedużych biogazowni rolniczych zostało również docenione w trakcie 25 edycji Międzynarodowych Targów Energetycznych ENERGETAB w Bielsku Białej w 2012, otrzymując brązowy medal przyznawany przez PGE Energia Odnawialna. Było to już drugie nasze wyróżnienie na targach ENERGETAB gdyż dwa lata wcześniej w 2010 roku otrzymaliśmy złoty medal PGE Energia Odnawialna za zespół kogeneracyjny o mocy elektrycznej 1400 kW typu HE-EC-1400/1560-CG1400-GZ zamówiony u nas przez ZEW KOGENERACJA S.A.

 

Wyróżnienia w postaci medali potwierdzają wysoką jakość naszych produktów. W zapewnieniu jakości oferowanych produktów i usług oraz obsługi klienta pomaga nam wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008, który działa u nas od jesieni 2008 i został odnowiony na kolejny okres w 2011 roku.

Jesienią 2012 zostaliśmy wyróżnieni przez kapitułę sądu konkursowego, w konkursie „Jakość Roku 2012” w kategorii zespoły kogeneracyjne.

Wysoka jakość oferowanych produktów i usług sprzyja dynamicznemu rozwojowi spółki, co latem 2013 roku docenił miesięcznik Forbes, przyznając nam wyróżnienie w rankingu „Diamenty Forbesa 2013”.

Wszelkie nagrody otrzymywane od różnego rodzaju instytucji oraz organizacji przynoszą nam satysfakcję. Ale najlepszym dowodem, na to że podążamy we właściwym kierunku są wyrazy uznania od naszych klientów oraz powiększająca się z roku na rok grupa stałych klientów.