Serwis, naprawa agregatów prądotwórczych

Dokładamy wszelkich starań, aby generatory naszej produkcji charakteryzowały się niezawodnością oraz były bezpieczne. Jednak niekiedy awarie maszyn spowodowane czynnikami zewnętrznymi są nie do uniknięcia i wymagają natychmiastowych napraw i remontów. Właśnie dlatego nasze usługi nie ograniczają się jedynie do projektowania oraz produkcji maszyn, proponujemy również monitoring oraz kompleksowy serwis agregatów prądotwórczych.

Wspieramy naszych klientów na wiele sposobów. Oferujemy:

– serwis gwarancyjny,
– serwis pogwarancyjny,
– remonty,
– naprawy,
– monitoring.

Doświadczona i wykwalifikowana w dziedzinie mechaniki silników wysokoprężnych i gazowych, a także układów automatyki kadra pracownicza zawsze szuka najlepszych rozwiązań naprawczych i remontowych. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obejmuje remonty agregatów prądotwórczych, które służą zarówno jako główne źródło zasilania, jak i generatory dodatkowe. Oferujemy remonty główne silników zasilanych benzyną, biogazem, gazem ziemnym, a także olejem napędowym. Posiadamy duży i bardzo dobrze zaopatrzony magazyn, a także samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczny sprzęt używany podczas napraw.

Wykonywana przez nas fachowa naprawa agregatów prądotwórczych dotyczy różnego rodzaju zespołów, zarówno starszych, jak i nowszych. Zajmujemy się również automatyzacją zespołów starszego typu. Nasz magazyn jest zaopatrzony w ogromną ilość oryginalnych części zamiennych przeznaczonych dla agregatów prądotwórczych, które objęte są naszą stałą opieką serwisową. Marki agregatów prądotwórczych, które podlegają naszej opiece gwarancyjnej i pogwarancyjnej to m.in. Catepillar, Cummins, Deutz, FB Wilson, Iveco Aifo, John Deere, MAN, MTU i Volvo-Penta.

Nasza główna siedziba w Sulejówku wyposażona jest w wiele stanowisk remontowych, nowoczesną hamownię, a także centrum monitoringu oraz dyspozytorni. W hamowni odbywają się różnego rodzaju testy. Jest wyposażona w stację dwutlenku węgla. Dzięki temu możemy dokonywać i monitorować próby i testy zespołów, które zasilane są olejem, gazem i biogazem. Specjalistyczny sprzęt umożliwia przeprowadzanie obciążeń generatorów do mocy 800kWe, np. z zastosowaniem obciążenia elektrycznego, indukcyjnego i rezystancyjnego oraz ciepłowniczego. Pozwala nam to odwzorować warunki, w których generatory będą docelowo pracować. Zdalny monitoring agregatów prądotwórczych i 24-godzinna infolinia sprawia, że jesteśmy na bieżąco informowani o usterkach wymagających napraw oraz stanach awaryjnych.