Wymienniki płaszczowo-rurowe

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w realizacji złożonych systemów energetycznych, oraz zbudowane na te potrzeby możliwości projektowe i produkcyjne, wprowadziliśmy do oferty wymienniki płaszczowo-rurowe.

Mamy dużą wiedzę związaną z odbieraniem ciepła odpadowego, dlatego nasze urządzenia zoptymalizowane są pod kątem maksymalnego wykorzystania dostępnej energii, trwałości i łatwości obsługi.

Nasze wymienniki projektujemy indywidualnie z uwzględnieniem rodzaju medium i wymaganych parametrów. Nasze obliczenia, dobór materiałów i gabarytów wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy inżynierskie. Projekt konstrukcyjny wykonujemy przy użyciu profesjonalnego oprogramowana CAD 3D.

Stosując technikę spawania obwodowego, przy użyciu automatycznych głowic, gwarantujemy najwyższą jakość i powtarzalność wykonania naszych produktów.

Oferujemy także kompleksowe urządzenia towarzyszące jak by-pass (obejście pozwalające pominąć wymiennik), izolację, dodatkowe czujniki itp.

Zapraszamy do współpracy – z przyjemnością sporządzimy ofertę.

kontakt : wymiennik@horus-energia.pl

Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych technicznie urządzeń, pozwalających na maksymalne wykorzystanie dostępnej energii. Oferujemy szeroki wybór niezawodnych wymienników ciepła ze spalin o mocy od kilkudziesięciu kW do nawet kilku MW. Nie mamy sobie równych w branży związanej z odbieraniem ciepła odpadowego. Dostarczamy optymalne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jak zwiększyć efektywność energetyczną dowolnej instalacji? Inwestując w wymiennik płaszczowo-rurowy, dostępny w naszej ofercie. Potocznie nazywany jest ekonomizerem szeregowo zainstalowanym za kotłem parowym, wodnym lub wymiennikiem spalinowym pierwszego stopnia. Umożliwia uzyskanie dodatkowego ciepła niskotemperaturowego z gazów spalinowych, które mogą zostać wykorzystane w ciepłowni, szklarni, niektórych zakładach produkcyjnych itp. Nasi fachowcy służą profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru najlepszego urządzenia.

Wymienniki płaszczowo-rurowe w firmie Horus Energia

Dzięki technologii płaszczowo-rurowej możliwa staje się maksymalizacja pola powierzchni, na którym zachodzi wymiana ciepła. To z kolei pozytywnie wpływa na zwiększanie osiągów, a jednocześnie ograniczanie strat w poszczególnych etapach procesu wymiany ciepła. Wszelkie obliczenia oraz sposób projektowania wymienników odbywają się zgodnie z wymaganiami UDT oraz obowiązującymi normami. Jednocześnie informujemy, że stosujemy sprawdzoną technikę spawania obwodowego automatycznymi głowicami, która zwiększa żywotność naszych produktów oraz wytrzymałość mechaniczną. Posiadane technologie spawania spełniają następujące standardy: PN-EN ISO 15614 oraz PN-EN ISO 15613.

Zajmujemy się realizacją złożonych systemów energetycznych. Nasi klienci mogą liczyć na indywidualnie zaprojektowane wymienniki płaszczowo-rurowe, uwzględniające wymagane parametry oraz rodzaj medium. W tym celu wykorzystujemy profesjonalne oprogramowania CAD 3D. W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy –  z przyjemnością sporządzimy ofertę .

kontakt :  wymiennik@horus-energia.pl