Horus-Energia Sp. z o.o.

HORUS-ENERGIA Sp. z o.o. jest spółką inżyniersko-produkcyjną, liderem rynku urządzeń do zasilania w energię elektryczną oraz cieplną w Polsce. Spółka oferuje kompleksowe usługi związane z zespołami prądotwórczymi, zaczynając od fazy doboru, poprzez wykonanie niezbędnych projektów, dostawę, kompleksowy specjalistyczny montaż oraz uruchomienie, na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc. Spółka eksportuje swoje produkty do kilkunastu krajów świata. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na wskazane niżej stanowisko:

Lakiernik konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Sulejówek
Region: Mazowieckie

Wymagania:

  • Lakierowanie i przygotowanie powierzchni elementów oraz konstrukcji stalowych
  • Prace wykończeniowe nanoszenie pędzlem lub pistoletem natryskowym
  • Praca przy użyciu maszyn, urządzeń, barwników i innych substancji
  • Szpachlowanie i szlifowanie powierzchni konstrukcji stalowych

Oferujemy:

  • Praca w solidnej firmie
  • Umowa o prace
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny

 

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres k.wernikowska@horus-energia.pl

Formularz rekrutacyjny

Imię i nazwisko (wymagane)

E-mail (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Dodaj CV w formacie: .pdf, .doc, .docx (wymagane)

Dodaj List motywacyjny w formacie: .pdf, .doc, .docx

Wypełniając niniejszy formularz rekrutacyjny, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Horus-Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Sulejówku, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez Horus-Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Sulejówku zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.

Powyższa zgoda obejmuje również całość załączonej przeze mnie dokumentacji związanej z rekrutacją, takich jak CV, referencje, inne załączniki, które przechowywane będą w bazie rekrutacyjnej Horus-Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Sulejówku na potrzeby bieżącej, jak i przyszłych rekrutacji. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez kandydata jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie bez podania przyczyny.

Niniejszym oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania i aktualizowania.

Prosimy o zaznaczenie klauzuli dotyczącej Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych

Podania bez tej klauzuli nie będą rozpatrywane!


Tak, akceptuję klauzulę poufności