admin Brak komentarzy

Firma Horus – Energia na Targach Power Nigeria 2014

W dniu 4 marca firma Horus – Energia podpisała z Polską Agrncją Rozwoju Przedsiębiorczości umowę o dofinansowanie Nr UDA-POIG.06.01.00-14-027/13-00 na Wdrożenie Planu rozwoju eksportu w ramach Działania 6.1 Paszport do eksportu osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynerodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

W ramach tego przedsięwzięcia firma Horus – Energia uczestniczyła w Power Nigeria Exhibition & Conference w dniach 28 – 30 października w Lagos, Nigeria. W imprezie brało udział kildziesiąt dostawców z całego świata z sektora odnawialnych źródeł energii, a także z sektora energetycznego czy jądrowego. Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców nigeryjskich. Należy zwrócić uwagę, iż obecnie Nigeria została uznana za jedno z najlepszych miejsc i obszarów inwestycyjnych na świecie. Powodem jest coraz wieksze zapotrzebowanie na moc elektryczną, a co za tym idzie dynamiczny rozwój sektora energetycznego.

Wzięcie udziału w tegorocznych targach Nigeria Power 2014 pozwoliło firmie Horus – Energia na przedsawienie produktów i działalności firmy.