Horus-Energia Sp. z o.o.

HORUS-ENERGIA Sp. z o.o. jest spółką inżyniersko-produkcyjną, liderem rynku urządzeń do zasilania w energię elektryczną oraz cieplną w Polsce. Spółka oferuje kompleksowe usługi związane z zespołami prądotwórczymi, zaczynając od fazy doboru, poprzez wykonanie niezbędnych projektów, dostawę, kompleksowy specjalistyczny montaż oraz uruchomienie, na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc. Spółka eksportuje swoje produkty do kilkunastu krajów świata. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista Sprzedaży Usług Serwisowych

Miejsce pracy: Sulejówek
Region: Cała Polska

Opis stanowiska

  • Budowanie bazy Klientów przez aktywne ich pozyskiwanie.
  • Definiowanie potrzeb Klienta.
  • Przygotowanie i prezentacja oferty odpowiadającej potrzebom Klientów.
  • Przygotowywanie umów i negocjacje Handlowe.
  • Obsługa powierzonej bazy Klientów.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych Klientów.
  • Umiejętność docierania do osób decyzyjnych i prowadzenia rozmów biznesowych.
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji.
  • Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Raportowanie bieżących działań.
  • Planowanie wyników na najbliższe miesiące.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu MS Office, Outlook, Excel, Word i Power Point.

Dodatkowe atuty

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta w branży technicznej,
  • Wykształcenie techniczne, wiedza z zakresu budowy silników spalinowych i generatorów elektrycznych oraz stosowanego osprzętu,
  • Znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem premiowym,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Szkolenia oraz pracę w młodym i doświadczonym zespole,
  • Pakiet opieki medycznej.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres k.skwit@horus-energia.pl